Broxo 6-15 (sāls granulas)

 

Pielietojums

Profesionāla / mājsaimniecība

Broxo

Pasargā no bojājumiem ūdens mīkstināšanas iekārtas.

Akzo Nobel AS "Broxo" 6/15 granulas ir presēta un sijāta augstākās kategorijas vakuumsāls produkts, satur vairāk kā 99,7% NaCl.

 

Sāls veids

Ūdens, kurš ir par cietu ir jāmīkstina. Viens no svarīgākajiem komponentiem šīs operācijas veikšanai ūdens mīkstināšanas iekārtās ir sāls. Ūdens mīkstināšanas iekārtu efektivitāte lielā mērā ir atkarīga no tajās izmantotā sāls veida, kas ir mīkstinātāja darbības pamatā, nepieciešams koncentrēts sāls. Labs sāls ir tāds, kurš izšķīst pakāpeniski, sagādājot tikai nepieciešamo sālos daudzumu, un nesadalās. Lai apmierinātu šīs prasības kompānija AKZO NOBEL sadarbībā ar mīkstināšanas iekārtu piegādātājiem ir izstrādājusi ļoti tīrus, augstus efektīvus reducēšanas sāls veidus. Mēs jums piedāvājam Broxo un Broxetten produkcijas veidus, kuru kvalitāti garantē ISO 9002 sertifikāts.

Broxo klases produkti ir paredzēti mazākiem industriāliem lietotājiem - hospitāļiem, zobārstniecības kabinetiem, frizētavām, gaļas izcirstuvēm.

 

Sastāvs

Sāls granulas sastāv no visaugstākās kvalitātes vakuumsāls, kur NaCl 99.7%

 

*Pilna ķīmiskā sastāva specifikācija un kvalitātes deklarācijas tiek nodrošinātas kopā ar pārdošanas dokumentiem.

 

Papildus apraksts

“Broxo” sāls ūdens mīkstināšanās iekārtās izšķīst vienmērīgi un pakāpeniski nodrošinot reducēšanas ciklu ar NaCl  līdz pašām beigām. Ražojot reducēšanās sāls produktus zem neatbilstoša ,parāk zema spiediena, gala rezultātā tiek iegūtas  sāls granulas, kas ūdens mīkstināšanas iekārtās sadalās priekšlaicīgi, nenodrošinot pareizu ūdens mīkstināšanas ciklu un radot sāls sacienējumus, aizsprostojumus sāls tvertnē un citās iekārtas daļās. Ar Broxo tā nenotiek.

 

Izcelsmes apraksts

Tā kā "Broxo" ir unikāls un augstas kvalitātes produkts, tāpēc ir grūti atdarināms. Līdz ar to klientam  tiek samazināts riska momentslai kļūtu par upuri viltotai precei, kā tas tas ir gadījies ar "Akzo Nobel" tabletēm,  jo  ir diezgan viegli ar vienu tablešu presēšanas iekārtu  kopēt dažādas tabletes. Ppakaļdarinājums atklājas lietošanas procesā.

 

Rekomendācijas lietošanai

Attiecībā uz kvalitāti, kristāliskās jūras sāls  granulas SOFT SEL var konkurēt ar sāls tabletēm.

 

Sertifikāti

ISO 9002

ISO 14001

Atbilst dzeramā ūdens

ražošanas prasībām EN973 TIPS A

 

Artikuls: 4438

Iepakojums:

25 kg plastikāta maisi uz EUR palikņa apvilkti ar plastikāta plēvi

 

Skaits transporta pakā:

1 gabals

 

Skaits uz eiropaletes:

40 gabali

 

Eiropaletes svars, Neto:

1000 kg

 

Eiropaletes svars, Bruto:

1030 kg

 

Eiropaletes izmēri:

120 x 95 x 95 cm

 

Derīguma termiņš:

3 gadi

 

Fasētājs/Piegādātājs:

"Akzo Nobel" AS

Latvijas Sāls Tirdzniecības Kompānija. Buļļu iela 47A, Rīga, LV-1067, tālr. 67 063 931,

WhatsApp: 24 202 040, e-mail: lstk@lstk.lv

Saturs © LSTK 2014-2022.