Broxo, sāls tabletes

 

Pielietojums

Profesionāla / mājsaimniecība

Pasargā no bojājumiem ūdens mīkstināšanas iekārtas.

"Akzo Nobel" AS  "Broxo" sāls tabletes  ir presētas un sijātas no augstākās kategorijas vakuumsāls, kas satur vairāk kā 99,8% Na Cl. Augstākās kvalitātes sāls tabletes.

 

Sāls veids

Ūdens, kurš ir par cietu ir jāmīkstina. Viens no svarīgākajiem komponentiem šīs operācijas veikšanai ūdens mīkstināšanas iekārtās ir sāls. Ūdens mīkstināšanas iekārtu efektivitāte lielā mērā ir atkarīga no tajās izmantotā sāls veida, kas ir mīkstinātāja darbības pamatā, nepieciešams koncentrēts sāls. Labs sāls ir tāds, kurš izšķīst pakāpeniski, sagādājot tikai nepieciešamo sālos daudzumu, un nesadalās. Lai apmierinātu šīs prasības kompānija AKZO NOBEL sadarbībā ar mīkstināšanas iekārtu piegādātājiem ir izstrādājusi ļoti tīrus, augstus efektīvus reducēšanas sāls veidus. Mēs jums piedāvājam Broxo un Broxetten produkcijas veidus, kuru kvalitāti garantē ISO 9002 sertifikāts.

 

Broxetten produkti ir paredzēti centralizētām ūdens mīkstināšanas sistēmām visaugstākajām tehniskajām prasībām.

 

Sastāvs

Sāls tabletes sastāv no visaugstākās kvalitātes vakuumsāls, kur NaCl 99.8%

*Pilna ķīmiskā sastāva specifikācija un kvalitātes deklarācijas tiek nodrošinātas kopā ar pārdošanas dokumentiem.

 

Papildus apraksts

"Akzo Nobel" AS piedāvā augstākās kvalitātes reducēšanas sāli. Broxo tabletes, kas izstrādātas sadarbībā ar pasaulē vadošajiem ūdens mīkstināšanas iekārtu ražotājiem. Šīs sadarbības rezultātā tika noteikta optimālā Broxo sāls tabletes forma un izmērs, kas ir pietiekoši liels, lai nodrošinātu patstāvīgu šķīduma daudzumu un tā cirkulāciju starp tabletēm, kā arī pietiekoši mazs, lai izveidotos vajadzīgais sāls šķīdums. Rezultātā šis augstākās kvalitātes reducēšanas sāls produkts nodrošina visefektīvāko ūdens mīkstināšanu īpaši rūpnieciskajās iekārtās. "Akzo Nobel" AS piedāvātā "Broxo" tabletes ir augstvērtīgs produkts, kura pamatā ir Dānijā iegūts vakuumsāls, kuru izmanto arī augstākās kvalitātes pārtikas sāls ražošanā, tas nozīmē visaugstāko tīrības pakāpi. Izpētes programma, kas balstīta uz plašu pieredzi jonu apmaiņas procesos, palīdzējusi radīt produktus no vakuumsāls ar nepārspētu tīrības pakāpi- 99.8%!

 

Izcelsmes apraksts

“Broxo” sāls tabletes ūdens mīkstināšanās iekārtās izšķīst vienmērīgi un pakāpeniski nodrošinot reducēšanas ciklu ar NaCl  līdz pašām beigām. Ražojot reducēšanās sāls produktus zem neatbilstoša ,parāk zema spiediena, gala rezultātā tiek iegūtas  sāls tabletes, kas ūdens mīkstināšanas iekārtās sadalās priekšlaicīgi, nenodrošinot pareizu ūdens mīkstināšanas ciklu un radot sāls sacienējumus, aizsprostojumus sāls tvertnē un citās iekārtas daļās.

 

Sertifikāti

ISO 9002

ISO 14001

Atbilst dzeramā ūdens

ražošanas prasībām EN973 TIPS A

 

Artikuls: 4437

Iepakojums:

25 kg plastikāta maisi uz EUR – standarta paliktņa, ar unikālu katra maisa un katras paletes personīgās identifikācijas numuru

 

Skaits transporta pakā:

1 gabals

 

Skaits uz eiropaletes:

25 kg x 40 gabali

 

Eiropaletes svars, Neto:

1000 kg

 

Eiropaletes svars, Bruto:

1030 kg

 

Eiropaletes izmēri:

95 x 95 x 120 cm

 

Derīguma termiņš:

3 gadi

 

Fasētājs/Piegādātājs:

AKZO NOBEL AS

Latvijas Sāls Tirdzniecības Kompānija. Buļļu iela 47A, Rīga, LV-1067, tālr. 67 063 931,

WhatsApp: 24 202 040, e-mail: lstk@lstk.lv

Saturs © LSTK 2014-2022.