Broxo 6-15 (sāls granulas)

 

Pielietojums

Profesionāla / mājsaimniecība

Broxo

Pasargā no bojājumiem ūdens mīkstināšanas iekārtas.

Akzo Nobel AS "Broxo" 6/15 granulas ir presēta un sijāta augstākās kategorijas vakuumsāls produkts, satur vairāk kā 99,8% Na Cl.

 

Sāls veids

Ūdens, kurš ir par cietu ir jāmīkstina. Viens no svarīgākajiem komponentiem šīs operācijas veikšanai ūdens mīkstināšanas iekārtās ir sāls. Ūdens mīkstināšanas iekārtu efektivitāte lielā mērā ir atkarīga no tajās izmantotā sāls veida, kas ir mīkstinātāja darbības pamatā, nepieciešams koncentrēts sāls. Labs sāls ir tāds, kurš izšķīst pakāpeniski, sagādājot tikai nepieciešamo sālos daudzumu, un nesadalās. Lai apmierinātu šīs prasības kompānija AKZO NOBEL sadarbībā ar mīkstināšanas iekārtu piegādātājiem ir izstrādājusi ļoti tīrus, augstus efektīvus reducēšanas sāls veidus. Mēs jums piedāvājam Broxo un Broxetten produkcijas veidus, kuru kvalitāti garantē ISO 9002 sertifikāts.

Broxo klases produkti ir paredzēti mazākiem industriāliem lietotājiem - hospitāļiem, zobārstniecības kabinetiem, frizētavām, gaļas izcirstuvēm.

 

Sastāvs

Sāls granulas sastāv no visaugstākās kvalitātes vakuumsāls, kur NaCl 99.8%

 

*Pilna ķīmiskā sastāva specifikācija un kvalitātes deklarācijas tiek nodrošinātas kopā ar pārdošanas dokumentiem.

 

Izcelsmes apraksts

“Akzo Nobel” A/S ir atraduši iespēju piedāvāt  īpašo zīmolu “Broxo”. Šis ir unikāls produkts, jo granulu produkta ražošana ir samērā dārga, tai ir nepieciešama īpaša ražošanas līnija un stingras prasības attiecībā uz “svaigu” izejvielu.  Tā kā “Broxo” ir unikāls un augstas kvalitātes produkts, tāpēc ir grūti atdarināms. Līdz ar to klientam  tiek samazināts riska moments lai kļūtu par upuri viltotai precei, kā tas tas ir gadījies ar “Akzo Nobel” tabletēm,  jo  ir diezgan viegli ar vienu tablešu presēšanas iekārtu  kopēt dažādas tabletes. Pakaļdarinājums atklājas lietošanas procesā.

 

Sertifikāti

SO 9002

ISO 14001

Atbilst dzeramā ūdens

ražošanas prasībām EN973 TIPS A

 

Artikuls: 3588

Iepakojums:

10 kg plastikāta maisi uz EUR paliktņa

 

Skaits transporta pakā:

1 gabals

 

Skaits uz eiropaletes:

10 kg x 99 gabali

 

Eiropaletes svars, Neto:

990 kg

 

Eiropaletes svars, Bruto:

kg 1025 kg

 

Eiropaletes izmēri:

80x80x120 cm

 

Derīguma termiņš:

3 gadi

 

Fasētājs/Piegādātājs:

AKZO NOBEL AS

Latvijas Sāls Tirdzniecības Kompānija. Buļļu iela 47A, Rīga, LV-1067, tālr. 67 063 931,

WhatsApp: 24 202 040, e-mail: lstk@lstk.lv

Saturs © LSTK 2014-2022.